INN-LIATE PODLAHY

liate podlahy - info

Liate podlahy, Elastic Comfort – silné, odolné a tiež štýlové.

Hľadáte pevný, odolný a štýlový podlahový systém? Liate podlahy v skutočnosti majú všetky tieto vlastnosti. Majú výhodu v tom, že sú pevné a navyše majú určitý stupeň prirodzenej flexibility. 

Liata podlaha v rôznych prevedeniach.

Ponúkame produkty pre rôzne prevedenia – do domácnosti, kancelárie, bazény, školy, garáže, knižnice, telocvične, reštaurácie a maloobchody. Takže jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť pre každú nehnuteľnosť, je starať sa o kvalitu vašej liatej podlahy. A samozrejme nielenže ju budete neustále používať, bude to aj jedna z prvých vecí, ktoré si ľudia všimnú. Liata podlaha prirodzene vyčnieva zo zvyšku miestnosti a kvalitná mikrocementová alebo polyuretánová liata podlaha môže teda vyzerať úžasne a zároveň dodať vášmu domovu kvalitu a platnosť, ktorú by ste vždy očakávali.

Polyuretánové liate podlahy na starú dlažbu.

Polyuretánovú liatu podlahu môžeme aplikovať tiež na existujúcu dlažbu, či už ide o obývaciu izbu, spálňu, chodbu, kuchyňu, herňu, rekreačnú miestnosť, kúpeľňu, kúpeľňu alebo sprchovací kút. Okrem toho naše systémy môžeme aplikovať aj do vonkajších priestorov (za určitých podmienok), čím sa zabezpečí kontinuita z interiéru do exteriéru.

Liata podlaha do sprchového kútu.

Vďaka polyuretánovej liatej podlahe  nevytvárame žiadne spoje ani prechody, ktoré nie sú opticky pekné. Zatiaľ čo iné krytiny majú  slabé miesta, kde sa vniknutie vody stáva problémom. Polyuretán sa naleje ako tekutá živica, aby sa vytvorila jednoliata vrstva. Takže polyuretánová liata podlaha je vodotesná a nepriepustná. Liatu podlahu môžete mať v celej kúpeľni a sprchovom kuté samozrejme bez narušenia akoukoľvek sparou. Ako výsledok toho sa nemusíte obávať, že by jej vlhkosť a voda akokoľvek uškodili.

Liate podlahy kompatibilné s podlahovým kúrením.

Výber vhodnej krytiny je dôležitý, aby sa čo najviac tepla čo najľahšie dostalo od zdroja podlahového vykurovania na povrch podlahy a ďalej do miestnosti. Zlá voľba podlahy môže znamenať, že sa takýmto spôsobom môže stratiť veľké množstvo tepla. Naše polyuretánové liate podlahy sú vhodné na použitie so všetkými modernými systémami podlahového vykurovania. Liate podlahy majú minimálny tepelný odpor a a vytvárajú príjemný komfort pod nohami.

Podklady, potery a vytvrdzovanie liatych podláh.

Naše systémy môžu byť inštalované na akomkoľvek podklade za predpokladu, že podklad je nepohyblivý a bez vlhkosti. (cementový poter, anhydridový poter, betón, samo nivelačná hmota atď.) Vytvrdené betónové podklady by mali poskytovať plne funkčnú membránu odolnú voči vlhkosti a všetky úrovne vlhkosti by mali spĺňať naše požiadavky. A preto bežne potrebuje betónový poter v priaznivom prostredí na úplné vyschnutie 30 dní. Pevnosť betónu by mala byť 30 N/mm2. Vlhkosť nesmie byť väčšia ako 4 %  v čase liatia podlahy. Živicové liate podlahy potrebujú 24 hodín, aby dosiahli úroveň zaschnutia/vytvrdnutia.

Liata podlaha s akustickými vlastnosťami.

Prenos zvuku môžeme znížiť použitím polyuretánovej liatej podlahy ElasticComfort.   To je skvelé pre obytné priestory, pretože je mäkšia a absorbuje nárazy. Má príjemný vzhľad, vysoký komfort pri chôdzi a minimálnu hladinu hluku – napriek veľkému počtu ľudí, ktorí nimi prechádzajú . Pre garáže, ktoré vyžadujú väčšiu odolnosť voči veľkým hmotnostiam a opotrebovaniu používame tvrdšie produkty ako napr. epoxidová podlaha. Rovnako tak v obchodoch a kanceláriách, kde sa berie do úvahy vysoká návštevnosť.   

UV odolnosť liatych podláh.

Čo je najdôležitejšie, naše polyuretánové liate podlahy sú odolné voči UV žiareniu a zabraňujú žltnutiu vplyvom slnečného žiarenia. Epoxidové podlahy majú síce zvýšenú stabilitu ale 100% uv stabilne nie su.

Údržba liatej podlahy.

A na záver, efektívna údržba liatej podlahy zabezpečí dlhú životnosť vašich epoxidových a polyuretánových podláh. Robotické vysávače sú na to skvelou voľbou . Na umývanie liatej podlahy môžete použiť neagresívne, klasické voľne dostupné čističe.

informácie k jednotlivým podlahám

INFO - polyuretánové podlahy

INFO - epoxidové podlahy

INFO - mikrocementové podlahy

INFORMUJTE SA...

Radi Vám poradíme alebo zašleme cenovú ponuku.

Galeria

Copyright © INN-liate podlahy